Aktuality

Kotvení bioklimatických pergol

Když zvažujete pořízení bioklimatické pergoly, máte na výběr ze dvou základních variant - samostatně stojící pergoly a pergoly ukotvené k fasádě domu. Oba typy mají své výhody i nevýhody.

13.07.2022 celý článek

Jak stínit bioklimatickou pergolu?

Uvažujete o tom, že byste si chtěli pořídit kvalitní stínění bioklimatické pergoly? Využijte screeningové rolety, které jsou v mnoha směrech velmi výhodnou investicí.

02.05.2022 celý článek

Ničím nerušené venkovní posezení díky bioklimatické pergole

Nechat si kazit plány počasím a utíkat před deštěm z terasy už opravdu není nutné. Řešení představuje bioklimatická pergola, která zajistí ochranu vaší terasy před náhlým deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání, přinášejí bioklimatické pergoly.

03.03.2022 celý článek

Naklápěcí střešní lamely pro optimální větrání

V současnosti patří bioklimatické pergoly ke špičce na trhu. Od těch klasických se odlišují otočnou lamelovou střechou z hliníku, kterou lze přizpůsobovat dle aktuálních potřeb a počasí. Tímto získá vaše dosavadní používání venkovní terasy zcela jiný rozměr.

07.02.2022 celý článek

Jaké je otevírání zimní zahrady?

Zimní zahradu, kterou můžete celou otevřít a ihned tak získat vzdušnou venkovní terasu vám nabízíme hned ve třech variantách. Vaše zimní zahrada s posuvnými stěnami tak může být navržena přesně k vaší spokojenosti.

20.12.2021 celý článek

Praktická markýza zpříjemní pobyt na terase

Pořiďte si na vaši terasu markýzu, která vám poskytne stín v letním horku i praktický přístřešek při malé dešťové přeháňce.

04.11.2021 celý článek

Bioklimatické pergoly umožní dokonalé větrání terasy

Perfektní ochranu vaší terasy před náhlým deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání, přinášejí bioklimatické pergoly. Snoubí v sobě využití moderních konstrukčních materiálů s přírodní energií. Umožní vám opravdu příjemné a ničím nerušené venkovní posezení.

01.10.2021 celý článek

Dokonale pevná střecha s bioklimatickou pergolou

Bioklimatické pergoly představují dokonalé řešení zastřešení terasy pro moderní stavby. Tento typ pergol má zcela rovnou obvodovou konstrukci (bez sklonu) a střechu tvoří hliníkové lamely, které je možno polohovat (naklápět) v rozmezí od 0° do 135°.

06.09.2021 celý článek