Aktuality

Jak správně ošetřit venkovní markýzu po zimě?

Ošetření venkovní markýzy po zimě je důležité pro zachování jejího stavu a prodloužení její životnosti.

18.03.2024 celý článek

Markýzy na míru: Prozkoumejte různé typy střešních markýz na terasu i balkón.

Markýzy na míru jsou skvělým řešením pro vaši terasu nebo balkón. Zde je několik typů střešních markýz, které můžete zvážit:

15.02.2024 celý článek

Bioklimatické pergoly pro dokonalé větrání

V současnosti patří bioklimatické pergoly mezi ty nejžádanější. Od těch klasických se odlišují otočnou lamelovou střechou z hliníku, kterou lze přizpůsobovat dle aktuálních potřeb a počasí. Tímto získá vaše dosavadní používání venkovní terasy zcela jiný rozměr.

02.06.2023 celý článek

Úplné uzavření střechy venkovní pergoly

Zásadní výhodou bioklimatické pergoly je možnost jejího otevření i dokonalého uzavření. Tím se ochráníte před sluncem a deštěm. Extrudované hliníkové lamely jsou uloženy ve spádu vždy k motoru a na této straně musí být taktéž instalovány odtokové sloupy.

10.05.2023 celý článek

Bioklimatické pergoly se ovládají stiskem tlačítka

Hledáte opravdu praktickou ochranu vaší terasy před náhlým deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání? Pořiďte si bioklimatickou pergolu. Snoubí v sobě využití moderních konstrukčních materiálů s přírodní energií. Umožní vám opravdu příjemné a ničím nerušené venkovní posezení.

13.02.2023 celý článek

Venkovní posezení pod bioklimatickou pergolou

Chtěli byste mít venkovní posezení tak, abyste mohli být na čerstvém vzduchu za každého počasí? Bioklimatická pergola pro vás bude skvělá volba, protože její hlavní předností je totiž možnost flexibilního zastřešení tvořené naklápěcími lamelami.

04.01.2023 celý článek

Lamelová střecha nad venkovní terasou má řadu výhod

Bioklimatické pergoly jsou unikátní svojí otočnou lamelovou střechou. Lamely totiž můžete libovolně naklápět přesně podle potřeb tak, aby vám bylo na terase příjemně.

16.11.2022 celý článek

Bioklimatické pergoly a jejich technické specifikace

Bioklimatické pergoly si pořizuje stále více lidí. Mají zcela rovnou obvodovou konstrukci (bez sklonu) a střechu tvoří hliníkové lamely, které je možno polohovat (naklápět) v rozmezí od 0° do 135°.

29.09.2022 celý článek

Kotvení bioklimatických pergol

Když zvažujete pořízení bioklimatické pergoly, máte na výběr ze dvou základních variant - samostatně stojící pergoly a pergoly ukotvené k fasádě domu. Oba typy mají své výhody i nevýhody.

13.07.2022 celý článek

Jak stínit bioklimatickou pergolu?

Uvažujete o tom, že byste si chtěli pořídit kvalitní stínění bioklimatické pergoly? Využijte screeningové rolety, které jsou v mnoha směrech velmi výhodnou investicí.

02.05.2022 celý článek

Ničím nerušené venkovní posezení díky bioklimatické pergole

Nechat si kazit plány počasím a utíkat před deštěm z terasy už opravdu není nutné. Řešení představuje bioklimatická pergola, která zajistí ochranu vaší terasy před náhlým deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání, přinášejí bioklimatické pergoly.

03.03.2022 celý článek

Naklápěcí střešní lamely pro optimální větrání

V současnosti patří bioklimatické pergoly ke špičce na trhu. Od těch klasických se odlišují otočnou lamelovou střechou z hliníku, kterou lze přizpůsobovat dle aktuálních potřeb a počasí. Tímto získá vaše dosavadní používání venkovní terasy zcela jiný rozměr.

07.02.2022 celý článek

Jaké je otevírání zimní zahrady?

Zimní zahradu, kterou můžete celou otevřít a ihned tak získat vzdušnou venkovní terasu vám nabízíme hned ve třech variantách. Vaše zimní zahrada s posuvnými stěnami tak může být navržena přesně k vaší spokojenosti.

20.12.2021 celý článek

Praktická markýza zpříjemní pobyt na terase

Pořiďte si na vaši terasu markýzu, která vám poskytne stín v letním horku i praktický přístřešek při malé dešťové přeháňce.

04.11.2021 celý článek

Bioklimatické pergoly umožní dokonalé větrání terasy

Perfektní ochranu vaší terasy před náhlým deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání, přinášejí bioklimatické pergoly. Snoubí v sobě využití moderních konstrukčních materiálů s přírodní energií. Umožní vám opravdu příjemné a ničím nerušené venkovní posezení.

01.10.2021 celý článek

Dokonale pevná střecha s bioklimatickou pergolou

Bioklimatické pergoly představují dokonalé řešení zastřešení terasy pro moderní stavby. Tento typ pergol má zcela rovnou obvodovou konstrukci (bez sklonu) a střechu tvoří hliníkové lamely, které je možno polohovat (naklápět) v rozmezí od 0° do 135°.

06.09.2021 celý článek