Otevřené markýzy

Otevřené markýzy - jednoduchá konstrukce a kvalita za rozumnou cenu

Pro praktické zastínění teras rodinných domů, restaurací nebo obchodů jsou jako stvořené otevřené markýzy Climax, které se řadí k nejčastěji používanému typu markýz. Otevřené markýzy mají látku navinutou na hřídeli, která může být chráněna stříškou. Výsuv markýzy zajišťují kloubová ramena.

Otevřené markýzy se vyznačují jednoduchou kvalitní konstrukcí. Jsou cenově dostupné a mají tedy opravdu široké uplatnění, které najdou od rodinných domů po zastínění restaurací, kaváren a obchodů. Kdekoliv výsuvné markýzy použijete, zabrání proniknutí slunečních paprsků a vytvoří vám příjemný stín. U nás můžete vybírat ze široké nabídky barev, dekorů a typů látek, na manuální nebo elektrické ovládání.

Otevřené markýzy Prima T

K základním typům otevřených markýz patří otevřená markýza Prima T s akrylovou látkou opatřenou UV faktorem.

V případě, že budete chtít otevřenou markýzu ochránit před nepřízní počasí, můžete si nechat naistalovat speciální přídavnou stříšku.

Otevřené markýzy Prima T jsou vyhledávané zejména pro svoji dobrou cenovou dostupnost. Vhodné jsou pro pro stínění teras rodinných domů, balkonů i výloh obchodů. Otevřené provedení s výsuvnými kloubovými rameny je běžně dostupné v bílé a stříbrné barvě. Vybírat můžete z více než 100 odstínů látek.

Maximální výsuv markýzy je 3 m o maximální šířce 6 m.

Otevrena-markyza-Prima-T-800   

Otevřené markýzy Klasik

Tento typ otevřených markýz dokáže s přehledem uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Otevřené markýzy Klasik jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů.

Jejich konstrukce zaručují bezproblémový chod a dlouhou životnost. Markýza Klasik nabízí možnost skutečně velkého výsuvu. Do prostoru se jedná o 4 metry o šířce až 14 m. Takto velkou plochu lze zastínit spojením konstrukcí.

Oceníte také možnost libovolného naklápění ramen podle výšky slunce. Látku potahu lze u markýzy Klasik chránit přídavnou stříškou s bočnicemi a spodním krytem (tzv. polokazetou).

Markýzu Klasik lze také opatřit výsuvným volánem.

Otevrena-markyza-Klasik-800   

Otevřené markýzy Noveta Plus

Unikátním systémem překřížených ramen se vyznačují otevřené markýzy Noveta Plus. Tento speciální systém umožňuje větší výsuv, než je samotná šířka markýzy.

V případě, že budete chtít chránit látku markýzy a prodloužit tak její životnost, můžete využít tzv. polokazetu, což je přídavná stříška s bočnicemi a spodním krytem. Ta látku markýzy částečně kryje přes zimu, kdy není markýza využívána.

Konstrukci markýzy Noveta Plus nabízíme ve 4 základních barvách: bílé, stříbrné, hnědé a strukturovaném antracitu. Akrylová látka obsahuje ochranný UV faktor. Markýza Noveta Plus může být také opatřena výsuvným volánem, který poskytne vaší terase praktické stínění během nízkého večerního slunce.

Maximální výsuv je 4 m a max. šířka je 4,25 m.